Ödeme Yöntemleri | Gizlilik Sözleşmesi | Banka Hesap Bilgileri | Bize Ulaşın

   
   
 
   Üye Girişi    Üye Ol 
Facebook Sayfamız Kurumsal Sipariş ve Ödeme Sıkça Sorulan Sorular İletişim
Ana Sayfa Yeni Eklenenler Hızlı Gönderiler İndirimdekiler Markalar
Sepetiniz Boş!
Sınavlara Hazırlık
Açık Lise Kitapları
ÖABT Kitapları
Açıköğretim (AÖF)
Adli / İdari Yargı Hakimliği
ALES Hazırlık Ürünleri
Askeri Okul ve Kurumlar
Bankacılık Sınav Kitapları
DGS Hazırlık Ürünleri
GYS Hazırlık Ürünleri
İcra Müdür ve Yardımcılığı
Kaymakamlık Kitapları
KPDS / YDS Hazırlık
KPSS (A) Alan Bilgisi
KPSS Eğitim Bilimleri
KPSS Genel Kült. Genel Yet.
LYS Hazırlık Ürünleri
Muhasebe Finans Kitapları
PMYO Hazırlık Ürünleri
Polis Meslek İçi Sınavları
SBS Hazırlık Ürünleri
SMMM Staj Başlatma
SMMM Staj Tamamlama
Sürücü Adayı / Ehliyet
SPK Hazırlık
YGS Hazırlık Ürünleri
Diğer Kitaplar


 

 

 

 

 

 

 
Ana Sayfa Sınavlara Hazırlık SMMM Staj Başlatma

Elit SMMM Staja Başlama Görüntülü Eğitim Seti Tüm Dersler 111 DVD

   


       
Fiyatı : 640,00 TL  (KDV Dahil)
İndirimli Fiyatı : 335,00 TL  (KDV Dahil)
Havale ile : 324,95 TL  (%3 indirim)
48
  
 
Facebook' ta Paylaş Twitter' da Paylaş
Ürün Özellikleri
Yorumlar
Taksit Seçenekleri
Biz Sizi Arayalım
Tavsiye Et

Elit SMMM Staja Başlama Tüm Dersler ( 16 Ders) Kampanyalı Videolu Seti 111 DVD- 298 Saat Anlatım

STAJA GİRİŞ TÜM DERSLER EĞİTİM SETİ

Elit SMMM Staja Giriş Görüntülü Eğitim Setleri Ankara Üniversitesi 'nin yaptığı sınavdan sonra TESMER'in oluşturduğu güncel müfredata göre hazırlanmıştır.

Staja Giriş Tüm Dersler Eğitim seti sınavda sorumlu olduğunuz 16 adet dersten oluşmaktadır.

Genel Kültür-Yetenek bölümünün dersleri olan Türkçe, Matematik ve İnkılap Tarihi dersleri kitaplarda genellikle yer almamaktadır.

Fakat sınavda sorumlu olduğunuz için eğitim setinde özellikle hazırlanmıştır. Farklı kaynaklara ihtiyaç duymadan tek başına yeterli olacaktır. HD görüntü ve yüksek ses kalitesiyle hazırlanmıştır.

Matematik eğitim seti bu dersi bilmeyenlere göre detaylı olarak anlatılmıştır. Bu eğitim seti ile çalıştığınız takdirde aşağıdaki konuları öğrenebilirsiniz:

Sayı Sistemleri, Problemler, Oran Orantı, Üslü ve Köklü Sayılar.

SMMM SINAVINDA TÜRKÇE SORULARINI EKSİKSİZ ÇÖZÜN

Türkçe genel kültür-yetenek bölümünde bulunan üç dersten birisidir. SMMM sınavında Türkçe sorularını kaçırmamanız gerekmektedir.

Sinem hoca sayesinde Türkçe'de sorumlu olduğunuz konuları çalışabilecek ve sınavda soruları çözebilirsiniz.


Türkçe dersinde aşağıdaki konulardan oluşmaktadır:

- Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam, Paragraf, Anlatım Bozuklukları, Yazım ve Noktalama

TARİH'İ YAŞAYARAK ÖĞRENİN

İnkılap Tarihi dersi sözel bir ders olduğu için anlatılan derslerde konuları mutlaka tekrar etmelisiniz. Bu sayede kısa bir zamanda gireceğiniz sınavda karşılaşabileceğiniz soruları rahatlıkla çözebilirsiniz. 

İnkılap Tarihi eğitim seti bu dersi hiç bilmeyenlere göre detaylı olarak anlatılmıştır. Bu eğitim seti ile çalıştığınız takdirde aşağıdaki konuları anlayabilirsiniz:

- Ulusal Kurtuluş Savaşı
- Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi


TÜRKİYE MUHASEBE STANDARTLARI

Muhasebe Standartları dersinde aşağıdaki konular yer almaktadır:

Finansal Tabloların Nitelikleri, Finansal Tabloların Sunuluşu Standartı, Stoklar Standartı, Nakit Akış Tabloları Standartı, Muhasebe Politikaları, Muhasebe Tahminlerindeki Değişiklikler ve Hatalar, Bilanço Tarihindeki Olaylar Standartı, İnşaat Sözleşmeleri Standartı, Gelir Vergileri Standartı, Bölümlere Göre Raporlama Standartı, Maddi Duran Varlıklar ve Varlıkların Değer Düşüklüğü, Kiralama İşlemleri ( finansal Kiralama), Gelir ( Hasılat)Standardı, Çalışanlara Sağlanan Faydalar Standardı, Devlet Teşviklerinin Muhasebeleştirilmesi ve Devlet Yardımlarının Açıklanması, Kur Değişimlerinin etkileri, Borçlanma Maliyetleri Standardı, İlişkili Taraf Açıklamaları Standardı, Konsolide Finansal Tablolar, Yüksek Enflasyon Döneminde Finansal Tablolar, Karşılıklar Koşullu Borçlar ve Koşullu Varlıklar Standardı

DETAYLI, ÖZ VE ANLAŞILIR...

Maliyet Muhasebesi Eğitim Seti Ankara Üniversitesi'nin yapmış olduğu sınavdan sonra hazırlanmıştır. Günceldir. Yapılan son değişiklikler setimize ilave edilmiştir. Böylelikle SMMM Staja Giriş Sınavları'na doğru bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. Maliyet Muhasebesi sayısal bir ders olduğu için bol miktarda örnek çözümü bulunmaktadır. Bu sorular sizin bu derse olan bilginizi arttıracak ve düzenli bir şekilde çalıştığınız takdirde kısa zamanda kolayca başarıya ulaşabileceksiniz.

Maliyet Muhasebesi dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:
Kavramlar, Yöntem ve Tek Düzen Hesap Plan, İlk Madde ve Malzeme, İşçilik Maliyetleri, Genel Üretim Giderleri, Satılan Mamüllerin Tablosu, Başabaş Noktası, Standart Maliyet, Safha Maliyet Sistemi, Birleşik Maliyet

KİTAPTAN DEĞİL HOCADAN ÖĞRENİN

Bu setimizde hocamız konuları bilmeyenlere göre temelden başlayıp özel ipuçları vererek anlatmaktadır. Ayrıca konu aralarında ve konu sonlarında yeterli miktarda sınav tarzına yakın sorular çözülmektedir. Bu sorular üzerinden konular yeniden anlatılıp tekrar da yapılmaktadır. Bu da sizin bu derse olan bilginizi arttıracaktır.

Finansal Tablolar Analizi dersinden sorumlu olduğunuz konular:

- Finansal Tablolar
- Finansal Tabloların Analiz Teknikleri
- Finansal Tabloların Fiyat Hareketlerine Göre Düzeltilmesi


SINAV TARZINA YAKIN ÖRNEK SORULAR

Muhasebe Denetimi dersi sözel ağırlıklı bir ders olduğu için unutulma olasılığı yüksektir. Dolayısıyla her konunun ardından bol tekrar yapmanız faydalı olacaktır. Dersi anlatan hocamız Türkiye'nin sayılı öğretmenleri arasından özenle seçilmiş ve alanında uzmanlaşmıştır. Çözdüğü sınav tarzına yakın sorularla kısa zamanda başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Muhasebe Denetimi dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Denetim Kavramı ve Fonksiyonları, Denetim Türleri, Bağımsız Denetim, Güvence Hizmetleri ve Diğer Denetim Benzeri Hizmetler, Denetim Standartları, Denetim Kanıtları, Denetim Süreci, Denetim Hedefleri, Denetim Teknikleri, Gerçeğe Aykırı Finansal Raporlama, Denetimin Planlanması, Denetim Programının Yürütülmesi, Denetim Alanları İtibariyle Denetim İşlemleri, Denetim Raporları


EKONOMİ DERSİNİ EREN HOCA'DAN ÖĞRENİN

Elit Ekonomi Eğitim Seti'nde önem arz eden, dikkatlice üzerinde durulması gereken konulara daha ağırlık verilmektedir. Bu şekilde zorlandığınız konuları rahatça ve kısa zamanda öğreneceksiniz.

Ekonomi dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Kıtlık, Tercih ve Fayda, Talep, Arz ve Piyasa Dengesi, Talep ve Arz Esnekliği, Arz ve Talep Uygulamaları, Tüketici Dengesi Analizi, Üretim ve Maliyetler, Tam Rekabet Piyasası, Monopol, Monopolcü Rekabet ve Oligopol Piyasalar, Faktör Piyasaları, Milli Gelirle İlgili Kavramlar, Milli Gelir Denge Düzeyi, Para Teorisi ve Politikası, Uluslararası Ticaret Teorisi, Uluslararası İktisat Politikası, Döviz Piyasası, Ödemeler Bilançosunun Tanımı, İktisadi Kalkınma ve Büyüme


SMMM ADAYLARININ MESLEKİ DERSİ

Meslek Hukuku Eğitim Seti'nde konular faydalı olacak şekilde hazırlanmıştır. Bu setle birlikte sınava hazırlandığınız takdirde sınav tarzına yakın sorular bulunduğu için Meslek Hukuku ile ilgili soruları kolayca çözebileceksiniz.

Meslek Hukuku dersi bazı sınavlar için ortak bir ders olduğundan dolayı Meslek Hukuku Eğitim Seti ile bu dersi iyi bir şekilde öğrendiğiniz takdirde SMMM Yeterlilik ve YMM sınavlarında temel oluşturabilirsiniz.


VERGİ HUKUKU DERSİ İÇİN EN İYİ KAYNAK !


Derslerinize çalışmaya başlamadan önce kendinize bir plan oluşturun. Dersleriniz de oluşturduğunuz plana göre düzenli bir şekilde çalışın. Böylelikle çalışma potansiyeliniz artacak ve konuları zamanında bitireceksiniz.


Hergün aynı derslere çalışmayın. Bu, diğer çalışmadığınız dersler için zaman kaybına neden olabilir. Bu yüzden çalışmalarınız için düzenli bir program oluşturmanız önemlidir. Elit Eğitim Setler'inde ayrıca ders çalışma planı hakkında tavsiyeler ve bilgiler verilmektedir.


TİCARET HUKUKU DERSİNİ FUNDA HOCA İLE ÖĞRENİN !

Ticaret Hukuku dersini anlatan hocamız ile dersleri kavrayacaksınız. Hocamız konuları sade ve akılda kalıcı şekilde anlatarak kısa zamanda öğrenmenizi sağlayacaktır. Eğitim seti konu anlatımlı ve soru çözümlü olduğu için farklı bir kaynağa gerek kalmadan tek başına yeterli olacaktır.

Ticaret Hukuku dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Ticari İşletme Hukuku, Ticari İşletmenin Devri, Ticari İşletmenin Rehni, Tacir Sıfatının Sonuçları, Ticari İşlerde Faiz, Ticaret Sicili, Ticari İşletmede Merkez Ve Şube, Ticaret Ünvanı, Haksız Rekabet, Ticari Defterler, Cari Hesap, Bağlı Yardımcılar, Ayrı Statüde Olan Yardımcılar, Şirketler Hukuku, Ticaret Şirketleri, Kooperatifler Kanunu, Kıymetli Evrak Hukuku, Kıymetli Evraka İlişkin Genel Hükümler, Kambiyo Senetleri


EVİNİZİ KURSA DÖNÜŞTÜRÜN

Borçlar Hukuku dersi hakkında bilmeniz gereken herşey setimizde mevcuttur. Böylece konulara hızlı ve etkin bir şekilde çalışıp soru çözümlerine vakit ayırabilirsiniz.

Borçlar Hukuku dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Borçlar Hukuku, Borcun Unsurları, Borcun Kaynakları, Sözleşme Şekilleri, Butlan ( Hükümsüzlük) Kavramı, Temsil Kavramı, Temsil Ne Zaman Sonlanır, Temerrüt, İrade İle Beyan Arasındaki Uyuşmazlıklar, Borcun İfası, Borcu Sona Erdiren Nedenler, Takas Konusu, Sözleşme Türleri, Kefalet Türleri


MALİYE DERSİNİ TAM OLARAK ÖĞRENİN


Aynı zamanda soru çözümleri sırasında o ünite birkez daha tekrar edilmektedir. Hocamızın çözdüğü soruyu önce kendiniz çözmeye çalışın. Sonra hocamızın çözümüyle kendi çözümünüzü karşılaştırın.

Maliye dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Maliye İlminin Esasları, Kamu Ekonomisi, Kamu Giderleri, Kamu Gelirleri (Vergi Teorisi), Bütçe, Devlet Borçları, Yerel İdareler


BU SET İLE KAZANACAKSINIZ !

Sonuç olarak Staja Giriş Tüm Dersler Eğitim Seti azminiz ve sistematik bir şekilde çalışmanızla sizi en doğru şekilde sınava hazırlayacak, kısa zamanda ve kolayca başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. 

Elit SMMM Staja Giriş Tüm Dersler Eğitim Seti sizin için değerli bir kaynak niteliğindedir.
KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMÜ BİR ARADA
 
Staja Giriş Tüm Dersler eğitim seti güncel olarak hazırlanmıştır.
Görüntülü eğitim setiyle SMMM'ye düşük maliyetle, kısa zamanda ve kolayca hazırlanabileceksiniz.

Staja Giriş Tüm Dersler eğitim seti sıfırdan anlatıldığı için derslere yeni başlayanlar ve hiç bilmeyenler için de uygun olarak hazırlanmıştır.

Kamera çekimleri HD teknolojisi sayesinde olabildiği kadar yakın olarak çekilmiştir. Tahtada yazan ufak ayrıntıyı bile göreceksiniz.

Hocalarımız güncel örnekler vererek herkesin anlayabileceği ve akılda kalabilecek şekilde anlatım yapmaktadır.

Sadece konu anlatımı yapılmamış tek tek uygulama yapılmıştır. Örneğin güncel olaylar derslerle bağlantılı olarak aktarılmaktadır. Bu sayede öğrendikleriniz akılda kalıcı olacaktır.

Hocamızın etkileyici anlatımı Staja Giriş Tüm Dersler eğitim setinin farkını oluşturmaktadır.

DVD içeriklerini aşağıdaki konu listesi bölümünden görebilirsiniz.

SETİN İÇİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ ÜCRETİ
1- Matematik 4 DVD 11 SAAT 40 TL
2- Türkçe 5 DVD 13 SAAT 40 TL
3- İnkılap Tarihi 7 DVD 17 SAAT 40 TL
4- Finansal Muhasebe 6 DVD 19 SAAT 40 TL
5- Muhasebe Standartları 3 DVD 8 SAAT 40 TL
6- Maliyet Muhasebesi 7 DVD 19 SAAT 40 TL
7- Finansal Tablolar Analizi 4 DVD 11 SAAT 40 TL
8- Muhasebe Denetimi 6 DVD 9 SAAT 40 TL
9- Ekonomi 4 DVD 9 SAAT 40 TL
10- Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku 6 DVD 18 SAAT 40 TL
11- Vergi Mevzuatı ve Uygulaması 18 DVD 56 SAAT 60 TL
12- Ticaret Hukuku 7 DVD 19 SAAT 40 TL
13- Borçlar Hukuku 7 DVD 18 SAAT 40 TL
14- Maliye 16 DVD 42 SAAT 60 TL
15- İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 8 DVD 20 SAAT 40 TL
16- İngilizce - Yeni eklendi. 3 DVD 9 SAAT 40 TL
TOPLAM 111 DVD 298 SAAT 640 TL YERİNE 335 TL


SMMM Staja Başlama Konu Anlatımlı ve Soru Bankası DVD Eğitim Seti

1. SMMM Staja Başlama - Matematik
2. SMMM Staja Başlama - Türkçe
3. SMMM Staja Başlama - İnkılap Tarih
4. SMMM Staja Başlama - Finansal Muhasebe
5. SMMM Staja Başlama - Muhasebe Standartlar
6. SMMM Staja Başlama - Maliyet Muhasebesi
7. SMMM Staja Başlama - Mali Anali
8. SMMM Staja Başlama - Muhasebe Denetimi
9. SMMM Staja Başlama - Ekonomi
10.SMMM Staja Başlama - Meslek Hukuku
11. SMMM Staja Başlama - Vergi Hukuku
12. SMMM Staja Başlama - Ticaret Hukuku
13. SMMM Staja Başlama - Borçlar Hukuku
14. SMMM Staja Başlama - Maliye
15. SMMM Staja Başlama - İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
16. SMMM Staja Başlama - İngilizce ( Yeni Eklendi )

EĞER DERSLERİ TEK TEK ALMAK İSTERSENİZ HER DERSİ 40 TL 'YE ALABİLİRSİNİZ.
FAKAT TÜM DERSLERİ BİRLİKTE ALINDIĞINDA DERS ÜCRETİ 40 * 15 DERS 680 TL YERİNE KAMPANYALI 335 TL DİR.

Türkiye'de bir ilk olarak HD kalitede hazırlanan bu set ile hiç bir kursa gerek duymadan bu dvd seti ile tam olarak hazırlanabilirsiniz.

İSTER KURSA GİDİN - İSTER HİÇ GİTMEYİN  BU SET SİZİN İÇİN TAM OLARAK YETERLİ OLARAK HAZIRLANDI.

DEMOLARI MUHAKKAK İZLEYİNİZ. ÖZELLİKLE HER DERSİN BAŞLARINDAN ORTALARINDAN SONLARINDAN BÖLÜMLER EKLEDİK.

1. SMMM Staja Başlama - Matematik Ders Konuları

SAYI SİSTEMLERİ
PROBLEMLER
ORAN ORANTI
KÖKLÜ VE ÜSLÜ SAYILAR

2. SMMM Staja Başlama - Türkçe Ders Konuları

DVD-1
01-Sozcukte Anlam
- 01-Sozcukte Anlam
- 02-Sozcukte Anlam Soru Cozumleri

DVD-2
02-Ses Bilgisi
- 01-Ses Bilgisi
- 02-Ses Bilgisi Soru Cozumleri

03-Noktalama Isaretleri
- 01-Noktalama Isaretleri
- 02-Noktalama Isaretleri Soru Cozumleri

DVD-3
04-Yazim Kurallari
- 01-Yazim Kurallari-01
- 02-Yazim Kurallari Soru Cozumleri-01

DVD-4
05-Anlatim Bozuklugu
- 01-Anlatim Bozuklugu
- 02-Anlatim Bozuklugu Soru Cozumleri

3. SMMM Staja Başlama - İnkılap Tarih Ders Konuları

DVD-1
Unite 01-Osmanli Devletinde Demokrasi Hareketleri-1
- 01-Inkilap Tarihi Girisi
- 02-Osmanli Devletinde Demokrasi Hareketleri-01

Unite 02-20.YY.Baslarinda Osmanli Devleti ve 1.Dunya Savasi-1

DVD-2
Unite 01-Osmanli Devletinde Demokrasi Hareketleri-1
- 01-20.YY.Baslarinda Osmanli Devleti ve 1.Dunya Savasi-01

Unite 02-20.YY.Baslarinda Osmanli Devleti ve 1.Dunya Savasi-2
- 01-20.YY.Baslarinda Osmanli Devleti ve 1.Dunya Savasi devamı

DVD-3
Unite 02-20.YY.Baslarinda Osmanli Devleti ve 1.Dunya Savasi-3
- 01-20.YY.Baslarinda Osmanli Devleti ve 1.Dunya Savasi devamı
- 02-1.Dunya Savasi Soru Cozumleri-01

DVD-4
Unite 04-Milli Mucadelenin Hazirlik Donemi
- 01-Milli Mucadelenin Hazirlik Donemi-01
- 02-Kurtulus Savasi ve Hazirlik Donemi Soru Cozumleri

DVD-5
Unite 05-Kurtulus Savasinda Cepheler
- 01-Kurtulus Savasinda cepheler-01
- 02-Kurtulus Savasinda Cepheler Soru Cozumleri-01

DVD-6
Unite 06-Turk Inkilabı ve Ataturk Ilkeleri-1
- 01-Turk Inkilabi Lozan Baris Anlasmasi
- 02-Inkilaplar
- 03-Cumhuriyet Donemi Ic Politika Inkilaplar
- 04-Ataturk Ilkeleri-01

DVD-7
Unite 06-Turk Inkilabı ve Ataturk Ilkeleri-2
- 05-Ataturk Ilkeleri Soru Cozumleri-01

Unite 07-2.Dunya Savasi-1
- 01-Yeni Bir Savasa Dogru ve Savas Yillari

DVD-8
Unite 08-Cumhuriyet Donemi Turk Dis Politikasi
- 01 Cumhuriyet Donemi Dis Politikasi-01
- 02 Cumhuriyet Donemi Dis Politikasi Soru Cozumleri

4. SMMM Staja Başlama - Finansal Muhasebe

DVD-1
Unite 01-Muhasebe Tanimi ve Fonksiyonlari
- 01-Muhasebenin Tanimi
- 02-Soru Cozumleri

DVD-2
Unite 02-Muhasebenin Ilkeleri ve Kavramlari
- 01-Genel Kabul Gormus Muhasebe Ilkeleri
- 02-Gelir Tablosu Ilkeleri
- 03-Tek Duzen Hesap Plani
- 04-Unite Soru Çözümleri

DVD-3
Unite 03-Hesap ve Muhasebe Sureci
- 01-Muhasebe Sureci-Hesap Plani-Degerlendirme Olculeri
- 02-Degerleme Olculeri
- 03-Soru Cozumleri

DVD-4
Unite 04-Donen Varliklar-1
- 01-Hazir Degerler
- 02-Menkul Kiymetler
- 03-Ticari Alacaklar
- 05-Stoklar

DVD-5
Unite 04-Donen Varliklar-2
- 05-Stoklar-07 devamı
- 06-Yillara Yaygin Insaat ve Onarim Maliyeti
- 07-Gelecek Aylara Ait Gıderler ve Gelir Tahakkuklari
- 08-Diger Donen Varliklar
- 09-Soru Cozumleri

DVD-6
Unite 05-Duran Varliklar-1
- 01-Ticari Alacaklar.
- 02-Diger Alacaklar
- 03-Mali Duran Varliklar
- 04-Maddi Duran Varliklar

DVD-7
Unite 05-Duran Varliklar-2
- 05-Maddi Olmayan Duran Varliklar
- 06-Soru Cozumleri

Unite 06-Kisa ve Uzun Vadeli Yabanci Kaynaklar-1
- 01-Kisa ve Uzun Vadeli Yabancı Kaynaklar
- 02-Soru Cozumleri

DVD-6
Unite 07-Ozkaynaklar
- 01-Ozkaynaklar
- 02-Soru Cozumleri

Unite 08-Gelir Tablosu Hesaplari
- 01-Gelir Tablosu Hesaplari
- 02-Soru Cozumleri

5. SMMM Staja Başlama - Muhasebe Standartlar

DVD-1
Unite 01-Finansal Tablolarin Sunulusu

DVD-2
Unite 02-Stoklar Standardi

DVD-3
Unite 03-Nakit Akis Standarti-Vergi Standardi-1

DVD-4
Unite 03-Nakit Akis Standarti-Vergi Standardi-2
Unite 04-Kiralama Islemleri Standardi
Unite 05-Unitelerin Soru Cozumleri-1

DVD-5
Unite 05-Unitelerin Soru Cozumleri-2

6. SMMM Staja Başlama - Maliyet Muhasebesi

DVD-1
01-Genel Bilgiler-Kavramlar-Giderlerin Siniflandirilmasi

02-Maliyet Hesaplari-1

DVD-2
02-Maliyet Hesaplari-2
03-Stok Degerleme Yontemleri

DVD-3
04-Giderlerin Dagitimi

DVD-4
05-Maliyet Sistemleri-1

DVD-5
05-Maliyet Sistemleri-2

DVD-6
06-Basabas Noktasi
07-Butceleme

7. SMMM Staja Başlama - Mali Anali

DVD-1
01-Muhasebe Kavrami-01
- 01-Muhasebe Kavrami
- 02-Gelir Tablosuna Giris

DVD-2
02-Bilanco ve Gelir Tablosunun Calisma Sistemleri-1
- 01-Bilanco ve Gelir Tablosunun Calisma Sistemleri
- 02-Ticari Alacaklar

DVD-3
02-Bilanco ve Gelir Tablosunun Calisma Sistemleri-2
- 03-Ticari Alacaklar
- 04-Diger Alacaklar
- 05-Stoklar
- 06-Stoklar Devami
- 07-Diger Donen Varliklar
- 08-Maddi Duran Varliklar

DVD-4
02-Bilanco ve Gelir Tablosunun Calisma Sistemleri-3
- 08-Maddi Duran Varliklar devamı
- 09-1-Maddi Olmayan Duran Varliklar
- 10-Gelecek Yillara Ait Gelir ve Gider Tahakkuklari
- 11-Mali Borclar

DVD-5
02-Bilanco ve Gelir Tablosunun Calisma Sistemleri-4
- 12-Ticari Borclar
- 13-Gelecek Aylara Ait Gelir ve Gider Tahakkuklari
- 14-Odenmis Sermaye
- 15-Sermaye Yedekleri
- 16-Kar Yedekleri

DVD-6
03-Gelir Tablosu
- 01-Gelir Tablosu
- 02-Faaliyet Giderleri
- 03-Diger Faaliyetlerden Olan Gelir ve Karlar
- 04-Diger Faaliyetlerden Olagan Gider ve Zararlar
- 05-Finansman Giderleri
- 06-Donem Zarari
- 07-Donem kari

DVD-7
04-Maliyet Hesaplari
05-Oran Analizi
- 01-Oran Analizi
- 02-Karlilik Oranlari
- 03-Borsa Performans Oranlari

DVD-8
06-Uniterin Soru Cozumleri-1

DVD-9
06-Uniterin Soru Cozumleri-2

8. SMMM Staja Başlama - Muhasebe Denetimi

DVD-1
01-Muhasebe Denetimi Tanim ve Kavramlar
- 01-Muhasebe Denetimi Tanim ve Kavramlar
- 02-Denetim Turleri
- 03-Denetim Turleri Devami
- 04-Kavramlar Soru Cozumleri
- 05-Denetim Turleri Soru Cozumleri

DVD-2
02-Bagimsiz Dis Denetim
03-Genel Kabul Gormus Denetim Standartlari

DVD-3
04-Denetim Sureci-1

DVD-4
04-Denetim Sureci-2

DVD-5
05-Denetim Ic Kontrol Sistemi
06-Denetim Testleri ve Kaniti
- 01-Denetim Testleri
- 02-Denetim Kaniti
- 03-Denetim Kaniti Soru Cozumleri

DVD-6
07-Calisma Kagitlari
08-Denetim Tamamlanmasi ve Raporlama
09-Spkya Gore Bagimsiz Dis Denetim

9. SMMM Staja Başlama - Ekonomi

DVD-1
01-Mikro Iktisat Kavramlari-1

DVD-2
01-Mikro Iktisat Kavramlari-2

DVD-3
01-Mikro Iktisat Kavramlari-3

DVD-4
01-Mikro Iktisat Kavramlari-4

DVD-5
02-Makro Iktisat
03-Uluslararasi Iktisat Politikasi
04-Uluslararasi Ticaret ve Dis Ticaret Politikalari

DVD-6
05-Doviz Piyasalari
06-Soru Cozumleri

10.SMMM Staja Başlama - Meslek Hukuku

DVD-1
01-3568 Sayili SMMM ve YMM Meslek Yasasi
02-SMMM ve YMM Odalari Birligi-TURMOB-1

DVD-2
02-SMMM ve YMM Odalari Birligi-TURMOB-2
03-Staj Yonetmeligi

DVD-3
04-Sinav Yonetmeligi
05-SMMM ve YMM Calisma Usul ve Esaslari

DVD-4
06-Disiplin Yonetmeligi
07-Etik Ilkeler

DVD-5
08-Meslek Mensuplarinca Bil.Ger.Cest.Yonetmelikler

11. SMMM Staja Başlama - Vergi Hukuku

DVD-1
01-Vergi Hukuku Kanunlari-Gelir Vergisi-1

DVD-2
01-Vergi Hukuku Kanunlari-Gelir Vergisi-2

DVD-3
02-Kurumlar Vergisi

DVD-4
03-Mukellefin Odevleri

DVD-5
04-Vergi Suc ve Cezalari

DVD-6
05-Vergi Cezasinin Kesilmesi Uzlasma-Vergi Yargisi

12. SMMM Staja Başlama - Ticaret Hukuku

DVD-1
01-Ticari Isletme Hukuku-1
- 01-Ticari Isletme
- 02-Ticari Is ve Ticari Hukumler
- 03-Tacir ve Tacir Olmanin Hukumleri

DVD-2
01-Ticari Isletme Hukuku-2
03-Tacir ve Tacir Olmanin Hukumleri devamı
04-Ticaret Unvani ve Isletme Adi
05-Ticaret Unvani ve Isletme Adi devami
06-Marka
07-Ticaret Sicili

DVD-3
01-Ticari Isletme Hukuku-3
08-Haksiz Rekabet
09-Ticari Defterler
10-Cari Hesap
11-Tacir Yardimcilari

DVD-4
01-Ticari Isletme Hukuku-4
11-Tacir Yardimcilari
12-SMMM Ticari Isletme Cikmis Soru Cozumleri

DVD-5
02-Sirketler Hukuku-1
01-Sirketler Hukuku
02-Adi Sirketler
03-Ticaret Sirketlerine Iliskin Genel Hukumler

DVD-6
02-Sirketler Hukuku-2
04-Kollektif Sirket
05-Komandit Sirket
06-Anonim Sirket
07-Anonim Sirket devami

DVD-7
02-Sirketler Hukuku-3
07-Anonim Sirket devami
08-Limited Sirket
09-Kooperatifler
10-SMMM Sirket Hukuku Cikmis Soru Cozumleri

DVD-8
03-Kiymetli Evrak Hukuku
01-Kiymetli Evrak Hukuku
02-Kambiyo Senetleri
03-SMMM Kiymetli Evrak Soru Cozumleri

13. SMMM Staja Başlama - Borçlar Hukuku

DVD-1
01-Borc Iliskisi Kavrami-1
01-Borç İkişkisi Kavramı
02-Borç İkişkisi Kavramı Soru Çözümleri
03-Hukuki İşlemler-Sözleşme
04-Hukuki İşlemler-Sözleşme Soru Çözümleri

DVD-2
01-Borc Iliskisi Kavrami-2
05-Sözleşme Soru ve Çözümleri
06-Sozlesmelerde Irade ile Beyan Arasındaki Uygunsuzluk Halleri-Sozlesmelerde Hukumsuzluk-Temsil

DVD-3
01-Borç İlişkisi Kavramı-3
07-Temsil Soru ve Çözümleri
08-Haksız Fiilden Doğan Borçlar
09-Haksız Fiilden Doğan Borçlar Soru Çözümleri

DVD-4
02-Kusursuz Sorumluluk Halleri-Sebepsiz Zenginlesme-Borcun Ifasi
01-Kusursuz Sorumluluk Halleri-Sebepsiz Zenginleşme-Borcun İfası
02-Sebepsiz Zenginleşme Doğan Borçlar Soru Çözümleri
03-Borcun İfa Zamanı
04-Borcun İfa Soru Çözümleri

DVD-5
03-Temerrüt
01-Alacaklının Temerrüdü
02-Alacaklının Temerrüdü Soru Çözümleri
03-Borçlunun Temerrüdü
04-Borçlunun Temerrüdü Soru Çözümleri
05-Temerüdün Genel Sonuçları

DVD-6
04-Borcu Sona Erdiren Sebepler
01-Borcu Sona Erdiren Sebepler
02-Borcu Sona Erdiren Sebepler Soru Çözümleri
05-Alacagin Temliki
03-Alacağın Temliki
04-Alacağın Temliki Soru Çözümleri

DVD-7
6-Özel Borç İlişkileri-Kefalet
01-Özel Borç İlişkileri-İsimli-Tipik Sözleşmeler
02-İsimsiz A Tipik Sözleşmeler
03-Kefalet
04-Özel Borç İlişkileri-Kefalet Soru Çözümleri
7-Tüketim Ödüncü Sözleşmesi-Havale-Finansal Kiralama-Factoring
01-Tüketim Ödüncü Sözleşmesi
02-Tüketim Ödüncü Sözleşmesi-Havale-Finansal Kiralama-Factoring Soru Çözümleri

14. SMMM Staja Başlama - Maliye

DVD-1
Maliye Teorisi

DVD-2
Kamu Gelirleri-1

DVD-3
Kamu Gelirleri-1

DVD-4
Kamu Harcamaları

DVD-5
Devlet Bütçesi-1

DVD-6
Devlet Bütçesi-2

DVD-7
Devlet Borçlanması-1

DVD-8
Devlet Borçlanması-2
Maliye Politikası-1

DVD-9
Maliye Politikası-2

DİĞER KONULAR VE ÜNİTELER İLE İLGİLİ SORU ÇÖZÜMLERİ

15. SMMM Staja Başlama - İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

DVD-1
01-Is Hukuku-1
- 01-Is Hukukunun Konusu ve Temel Ilkeleri
- 02-Is Sozlesmesi ve Is Sozlesmesinin Turleri

DVD-2
01-Is Hukuku-2
- 02-Is Sozlesmesi ve Is Sozlesmesinin Turleri
- 03-Is Sozlesmesinden Dogan Borclar
- 04-Is Yerinin Yukumlulukleri

DVD-3
01-Is Hukuku-3
- 05-Is Hukuku Soru Cozumleri
- 06-Is Sozlesmesinin Sona Ermesi ve Sonuclari
- 07-Is Sozlemesinin Is Hukukuna Ozgu Sona Ermesi

DVD-4
01-Is Hukuku-4
- 07-Is Sozlemesinin Is Hukukuna Ozgu Sona Ermesi
- 08-Is Sozlemesinin Sona Ermesinden Dogan Yukumlulukler
- 09-Sozlesme Turleri Soru Cozumleri

DVD-5
01-Is Hukuku-5
- 09-Sozlesme Turleri Soru Cozumleri
- 10-Calisma Sureleri ve Izinler
- 11-Ucretli Tatil ve Izinler
- 12-Ucret

DVD-6
01-Is Hukuku-6
- 12-Ucret
- 13-Ucret Devami
- 14-Calisma Yasaminda Korunan Gruplar
- 15-Is Hukuku Unite Sonu Soru Cozumleri

DVD-7
01-Sosyal Guvenlik Hukuku-1
- 01-Sosyal Guvenlik Hukuku
- 02-Kurum Organlari ve Gorevleri
- 03-Sosyal Sigorta Kavrami

DVD-8
01-Sosyal Guvenlik Hukuku-2
- 04-Sosyal Guvenlik Kollari
- 05-Uzun Vadeli Sigorta Kollari
- 06-Sosyal Guvenlik Hukuku Soru Cozumleri

16. SMMM Staja Başlama - İngilizce

İNGİLİZCE DERSİNDE ANLATILAN KONULAR
GREETINGS - MEETINGS SINGULAR - PLURAL NOUNS CAN - CAN'T THIS - THAT - THESE - THOSE
HAVE GOT - HAS GOT THERE IS - THERE ARE PRESENT CONTINUOUS TENSE HOW MUCH
ADJECTIVES COUNTABLES - UNCOUNTABLES SEASONS SIMPLE PAST TENSE
IMPERATIVES AT - IN - ON SHOULD CAN - COULD
WHAT TIME IS IT THE SIMPLE PRESENT TENSE NEAR FUTURE TENSE  
MONTHS WHAT'S YOUR JOB OBJECTIVE PRONOUNS  

Eğitim Setimiz bilgisayarda çalışmaktadır. Aktivasyonunuzu 7/24 internetten yada internetiniz yoksa cep telefonunuzdan sms göndererek 7/24 istediğiniz zaman yapabilirsiniz. 10 Saniye süren çok basit bir işlemdir.
Yayınevi (Marka) : Elit Eğitim

Ürün Barkodu / Stok Kodu : ElitSMMM500
Benzer Ürünler :
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Eğitim Seti 106 DVD + Rehberlik Kitabı 249,00 TL
Görüntülü Akademi SMMM Staja Başlama Genel Kültür Genel Yetenek Eğitim Seti 19 DVD 75,00 TL
Görüntülü Akademi SMMM Staja Başlama Borçlar Hukuku Çözümlü Soru Bankası Seti 2 DVD + Rehberlik DVD 25,00 TL
İzleAL SMMM Staja Başlama Görüntülü Eğitim Seti 62 DVD 295,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Meslek Hukuku Eğitim Seti 4 DVD + Rehberlik Kitabı 30,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Vergi Hukuku Eğitim Seti 4 DVD + Rehberlik Kitabı 50,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama İktisat Eğitim Seti 8 DVD + Rehberlik Kitabı 60,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Ticaret Hukuku Eğitim Seti 3 DVD + Rehberlik Kitabı 50,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Mali Analiz Eğitim Seti 3 DVD + Rehberlik Kitabı 30,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Muhasebe Denetimi Eğitim Seti 6 DVD + Rehberlik Kitabı 50,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Borçlar Hukuku Eğitim Seti 3 DVD + Rehberlik Kitabı 50,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Kamu Maliyesi Eğitim Seti 4 DVD + Rehberlik Kitabı 30,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama SGK Eğitim Seti 6 DVD + Rehberlik Kitabı 50,00 TL
Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Finansal Muhasebe Eğitim Seti 15 DVD + Rehberlik Kitabı 60,00 TL
Ürün Etiketleri :
elit smmm, elit eğitim, staja başlama, smmm staja başlama, staj başlatma, güncel, smmm staj,
  Kurumsal   Sipariş ve Ödeme   Müşteriler   Eğitim SetlerimizHakkımızda
Gizlilik ve Güvenlik
Banka Hesapları
İletişim
Ödeme Yöntemleri
Telefonla Hızlı Sipariş
Sıkça Sorulan Sorular
Kredi Kartı Güvenliği
Sipariş İptali ve İade
Üye Ol
Üye Girişi
Yeni Eklenen Ürünler
Özel Ürünler
Arayıp Bulamadıklarınız İçin
YGS Hazırlık Eğitim Setleri
LYS Hazırlık Eğitim Setleri
Açıklise Eğitim Setleri
İlköğretim Eğitim Setleri
Yabancı Dil Eğitim Setleri
E-bültenimize üye olmak için  

Netpamarket.com © Copyright 2017 Netpa Market Bilg. Rekl. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.